PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 236
1

Obama'nın Amerika'da yaptığı tahribat çok büyük. Bunun 100 gün içinde tamamen düzelmesi mümkün değil. Trump zaman içinde sonuç alacaktır.

2

Ortodoks sistemin boğucu felsefesinin fikren ortadan kalkacağı, Türkiye'nin gittikçe modernleşeceği Kuran İslamı'nı yaşayacağı görülüyor.

3

Önde gelen ülkelerin liderleri bir araya gelse “gelin savaşa para harcayacağımıza iyiliğe, güzelliğe harcayalım” deseler hemen kabul edilir. Uçaklar, savaş gemileri, bombalar, füzeler imal ediliyor. Savaşa müthiş emek veriyorlar. Bu büyük çılgınlık. Dostça yaşamak, barışı sağlamak çok kolaydır.

4

Okullarda çocuklara fosiller gösterilse, sergiler yapılsa çocuklar Darwinizmin geçersizliğini anlamış olurlar. Darwinistler paleontolojik bulguların gösterilmesini istemiyorlar, Darwinizmi geçersiz kılacağı için fosilleri depolarda gizliyorlar.

5

Özel harekatçıların sayısını mutlaka hızla arttıralım. Eğitim için yeni okullar da açılsa çok iyi olur.

6

Oksijen çok büyük nimet. Kimse üzerinde durmuyor. Ekmek, meyve nimet diyorlar ama oksijenin ne kadar hayati bir nimet olduğunu anlatmıyorlar.

7

Ortadoğu ve Doğu'nun genel özelliği kalite eksikliği. Milletçe bunu değiştirelim. Türkiye kalitenin, sanatın kalesi olsun. Türkiye kalitenin kalesi olabilir mi diyorlar, olur. Ya Allah bismillah deyip başlamak gerekir. Sonrası akın akın gelir inşaAllah.

8

Özellikle sanat ve kalite çok önemlidir. Sanat, güzellik karşıtlığı ve dekolte karşıtlığı oluştuğunda bu insanları rahatsız eder.

9

Osmanlı'yı yıkanın İngiliz derin devleti olduğunu belgeleriyle ortaya koyduk. Türkiye'yi de şu an hedef yapan İngiliz derin devletidir.

10

Özgürce yaşamanın olamayacağını vurgulamaya çalışanlar boşuna uğraşıyorlar. Türkiye özgür, modern bir ülke, daha da özgür olacak.

11

Osmanlı'yı parçalara ayıran, Ortadoğu'nun haritasını çizen Churchill milletimiz açısından övülecek bir insan değildir.

12

Önümüzdeki günlerde çok büyük olaylar göreceğiz ama ne yaparlarsa yapsınlar İslam ahlakının dünya hakimiyetini durduramayacaklar.

13

Önce ve sonra kavramı yani zaman insan için geçerlidir. Zaman insanın bir algısıdır. Allah zamandan münezzehtir.

14

Önümüzdeki aylarda, yıllarda çok büyük olaylar göreceğiz ama kimse endişeye kapılmasın, sonuç önemlidir. Sonuç mutlaka hayırlı olacak.

15

Obama döneminde Trump'ın telefonlarının dinlendiği iddiası muhtemelen doğrudur. Trump çok kapsamlı araştırma yaptırsın.

16

Osmanlı ekonomisi Abdülhamit döneminde İngiliz derin devletinin hakimiyeti altına girdi. Bugün hala bu hakimiyetin etkisi görülüyor.

17

Okullarda milli şuur dersi olmalı, gençlerin şuurlu yetiştirilmesi çok önemli. Milletçe birbirimize kilitlenmemiz en etkili kuvvetimiz olur.

18

Osmanlı'nın en çok toprak kaybettiği, Darwinizm'in eğitim sistemine yerleştiği, Kıbrıs'a İngilizlerin yerleştiği dönem Abdülhamit dönemidir.

19

Önümüzdeki günlerde daha büyük olaylar olacaktır, ama neticesinde insanlık ve dünya düze çıkacak. Barış ve güzellik dünyaya hakim olacak.

20

Ölüm, kaliteli bir rüyadan uyanmak gibidir. Uyanır uyanmaz da ahirete geçmiş olur insan. Geri dönüşü olmaz artık.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 236
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top