PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 90
1

Üzüntü içindeki insanların arabesk müzik dinlemesi derin travmalara sebep olabilir. Üzüntü olunca Allah'a sığınıp neşe, sevinç istemek gerek.

2

Üst akıl yok diyenler İngiliz derin devletiyle ilgili ortaya koyduğumuz yüzlerce belgeyi görmezden geliyor. Milletçe uyanık olmamız gerekir.

3

Üst Akıl İngiliz Derin Devletinin İçyüzü kitabını okuyan 300 yıllık planı tüm açıklığıyla görür .Bu kitap deccaliyete inen ilmi bir yumruktur.

4

Ülkücü camianın dünya, makam, mevki beklentisi yoktur. Hepsi has dava adamıdır. Vatan, millet için canlarını ortaya koyarlar.

5

Üst perdeden meydan okur gibi üslup yakışık almıyor. Doğru olmayan bir tavır olduğunda bunun yanlışlığını güzel sözle anlatmak lazım. Yanlış yapılan işleri somut örnekler vererek anlatmak gerekir. Anlatırken de meydan okur gibi bir üslup kullanmak yarar değil zarar verir.

6

Ülkeler arasındaki tüm duvarlar Mehdi döneminde kaldırılacak inşaAllah.

7

Üst akıl Rusya olabilir diyenler dikkati İngiliz derin devletinden dağıtmaya çalışıyorlar. Rus bürokrasisinde de bu yapı oldukça etkilidir. Putin de İngiliz derin devletinin yandaşları tarafından kuşatıldığının farkında ve bu tehdite karşı güçlü bir mücadele veriyor.

8

Ürdün, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Pakistan da daha cesur olsun. İngiliz derin devletine karşı kararlı davransınlar.

9

Ülkücüler asil insanlardır. Hiçbir ülkücü siyasi hesapla basit şeylere tenezzül etmez. Onlar vatan için canını ortaya koyan insanlardır.

10

Üst aklın İngiliz derin devleti olduğunu söylemedikçe bu yapılanmaya karşı ilmi mücadele tam etkili olmaz. Aydınlarımız açıkça söylesinler.

11

Ufukları dar, sevgisiz, her şeye öfkeye duyan bir genç kitle var. Bunlara karşı sabırla, ısrarla, sevgiyle doğruyu anlatmak lazım.

12

Üst aklın İngiliz derin devleti olduğunu söylemekten kimse çekinmesin. Beşiktaş’ta gerçekleştirilen bu son terör saldırısı da İngiliz derin devletinin faaliyetidir.

13

Üst akıl İngiliz derin devletidir. Bu üst aklın Osmanlı'yı paramparça ettiğini tüm belgeleriyle ortaya koyuyoruz.

14

Uyarılarımızdan sonra 200'den fazla aydın ve yazarımız İngiliz derin devleti tehlikesine karşı fikri tavır aldı. Dünya çapında bu yapı bitecek.

15

Ürdün, Pakistan, Hindistan gibi ülkelerde vatanına ihanet edip İngiliz derin devletine yancılık yapanlar tam birer cemiyet mikrobudur.

16

Üst aklın İngiliz derin devleti olduğunu söylemekten kimse çekinmemeli. Müslüman yalnızca Allah'tan korkar. Doğru olan tabir üst akıl değil üst şeytandır.

17

Ülkece Suriye'de de Irak'ta da modern dindarlığın gelişmesine katkı verelim. Tüm bölge ülkeleri ittifak içinde olalım, dev birlik kuralım.

18

Üst aklın İngiliz derin devleti olduğunu açıkça söylemek gerekir. Deşifre etmek bütün oyunlarını bozar.

19

Ümmeti Muhammed şu an paramparça. Müslümanların birleşmesi için Resulullah'ın gösterdiği yol Mehdiyettir.

20

Ülkücü gençler çok büyük çilelerden geçtiler. Hepsi yiğit ve delikanlıdır maşaAllah.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 90
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top