PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1500
1

İmam Mehdi çağlar üstü son derece moderndir. Tüm modern dünyanın özetidir. Tüm dünya sevgiyle kendisini kabul edecektir. Mehdi dünyayı cennete çevirme azminde olan, sevecen, sevgi dolu, Kuran'a çok sadık, Kuran'dan hiç taviz vermeyen bir insandır.

2

İnsanlar Mehdi'yi gördüklerinde muhtemelen normal karşılayacaklardır. Hz. İsa ise çok şaşırtıcıdır, annesi babası olmayacak, göğe alındığı kıyafetiyle gelecek. O kıyafeti sonra göreceğiz. Neşeli, çok mütevazı, sevecen, modern, dinç bir delikanlı olarak kendisini göreceğiz. İsa Mesih yeşile bakan gri gözlüdür, bakışları çok keskin ve derindir. Bir kere okuduğu kitabı ezbere bilir. İncil, Tevrat ve Kuran'ı bilecek.

3

İngiliz derin devletinin Türkiye üzerinde muhasarası var. Gladio ve P2 Mason locası da eylemlerine devam ediyor. Çok bilinçli olmak gerekir. İngiliz derin devleti böyle bir baskı yapıyorken Tayyip Hocam'a çok iyi sahip çıkalım. Ondan başkası böyle bir baskıya dayanamaz. Tayyip Hocam'a desteği Ak Parti'ye destek olarak düşünmesinler. Partiler üstü bir mesele söz konusu.

4

İslam'ı kendi içinde çökertip yok edebilmek için Müslümanların elinden sanatı, neşeyi, güzelliği almak istiyorlar. İslam'ın sunduğu özgürlüğü anlatınca insanların akın akın İslam'a gireceklerini bildikleri için Müslümanları zevksiz, bakımsız, sanatsız göstermeye çalışıyorlar.

5

İngiliz derin devletinin atakları devam ediyor. Bu yüzden milletçe Tayyip Hocam'ı ısrarla ve kararlılıkla korumamız önemlidir.

6

İngiliz derin devleti Ak Parti, CHP ve MHP'yi bölmeye aklını takmış durumda. Buna karşı milletçe tek yumruk olmamız önemlidir.

7

İngiliz derin devleti Kuran Müslümanlığını en büyük tehlike olarak görüyor. Çünkü Kuran Müslümanlığı anlatıldığında tüm dünyanın kabul edeceğini biliyorlar.

8

İslam aleminin birleşmesi farz. İttihadı İslam Allah'ın emri. Namaz gibi oruç gibi farz. Biz de İttihadı İslam için gayret etmekle sorumluyuz.

9

İngiliz derin devleti CHP, Ak Parti, MHP tüm partileri bölmek için harekete geçmiş durumda. Milletçe bir ve bütün olmamız çok önemli.

10

İngiliz derin devletinin oyunlarını deşifre ettiğimiz için ve daha da belgelerle deşifre edeceğimizi bildikleri için müthiş panik oldular.

11

İnsanın üzerinden sürekli teğet geçen dev göktaşları, ayağının altında kaynar magma var, çoğu insan bir kez dahi düşünmeden yaşıyor. Bir çok insan dünyaya neden geldiğinden habersiz, boş gözlerle etrafına bakarak yaşıyor. Bu insanları sadece o an yiyecekleri yemek ilgilendiriyor.

12

İnsanlar nasıl eğitimle dinden uzaklaşıyor ya da materyalist oluyorsa, karşı eğitimle de Kuran ahlakına yaklaşır, dindar olurlar.

13

İslamiyetin kolay bir din olduğunun görülmesini istemiyorlar çünkü o zaman İslam'ın hızla dünyaya hakim olacağını biliyorlar.

14

İçki haramdır. İçki alenen zehirdir. Zehirlenmenin eğlendirici hiçbir yönü yoktur. Helal olsa dahi içilecek bir şey değildir.

15

İran halkı nezihtir, efendidir ve delikanlıdır. İran temiz Müslüman bir ülkedir. Türkiye ile İran'ın arasını bozmak isteyenlere aldanılmamalı. Türkiye'de de İran'da da düşmanlığı körükleyen çevreler var. Bunlar İngiliz derin devletinin yönlendirmesinde olan kişiler. İngiliz derin devletinin körüklediği İran karşıtlığına verilecek en güzel cevap uç fikirlerden arınıp iki tarafın dostluğunu pekiştirmektir.

16

İngiliz derin devleti şu anda dünyanın başındaki en büyük bela. Konuyu geçiştirmeye çalışmak değil gerekli karşı ilmi mücadeleyi yapmak gerekli.

17

İntiharın karşılığı sonsuz cehennemdir. Kişi cinayet işlemiş konumunda olur. Allah insana asla dayanamayacağı imtihan vermez.

18

İlham Aliyev dindar, aklı başında, Kuran Müslümanlığını savunan, şirke karşı olan değerli, müberra bir insandır.

19

İngiliz derin devleti züppe, çakal, münafık tipleri kullanarak kendisine geniş yancı çevresi oluşturuyor. Biz bunların hepsini deşifre ettik.

20

İngiliz derin devletinin uyuyan hücreleri ve ikinci planda hazır tuttuğu yüksek nitelikli münafıkları var. Ama boşuna uğraşıyorlar.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1500
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top