PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1042
1

Sayın Devlet Bahçeli'nin en güzel özelliklerinden biri tıpkı Başbuğ gibi gerçek bir devlet adamı olması ve çok güçlü devleti koruma refleksine sahip olmasıdır.

2

Suriye'de zulme karışmamış kişilerle bir teknokrat hükümeti kurulsun ve Suriye bölünmeden artık bir çözüm oluşturulsun.

3

Sayın Devlet Bahçeli’nin hitabeti çok güçlüdür, konuşmaları vatanseverlerin gönlünde ferahlığa vesile olur.

4

Sözde alimlerin bir çoğu insanların imanına vesile olacak tek satır ilmi çalışma yapmıyor, deodorant helal mi gibi konularla uğraşıyorlar. İslam alemi bu kadar acı içindeyken hızma günah mı, saç ektirmek caiz mi, kertenkele öldürmek sevap mı gibi konularla uğraşmak vicdansızlıktır. İnsanların imanının güçlenmesi için iman hakikatlerinin ve Kuran mucizelerinin anlatılması gerekir, bunun yerine sürekli hurafe anlatıyorlar. İslam Birliği'nden, kardeşlikten, cennetin güzelliklerinden hiç bahsetmedikleri gibi Darwinizm'in geçersizliğini de anlatmıyorlar.

5

Şii, Sünni, Vahabi hepsi Müslümandır. Hepsi aynı Allah'a iman ediyor aynı Kitaba uyuyor aynı Peygambere aşık. Şeytan nefret, kavga olsun istiyor.

6

Sadece Allah için yaşayan, her şeyi Allah için yapan insan şirke düşmez inşaAllah.

7

Sevginin hazzını veren Allah'tır. Allah sevgiyi vermese en güzel en sevimli varlık bile insanlara çok ürkütücü gelir.

8

Sevdiğin kişiyi de sevme duygusunu da yaratan Allah’tır. Allah sevgi duygusunu alsa insan hiçbir şey yapamaz. O yüzden gerçek sevgi Allah'a olmalı.

9

Sebze meyvelerin nakliyesi sırasında israf olmaması için gereken tedbirlerin alınması önemlidir. İsrafa karşı çok titiz olunmalı.

10

Savaş için akıl almaz emek veriyorlar. Oysa bir araya gelip “niçin savaşıyoruz, gelin birlikte kardeşçe yaşayalım” demek çok kolay. En doğal şey barıştır. Barış bazı insanlara lüks gibi geliyor. Kavga olmasın, insan öldürmeyin diyoruz, buna bazıları şaşırıyorlar.

11

Şeytan Darwinizm kanalıyla insanlıkla adeta alay ediyor. Darwinizm şeytanın dini gibidir, insanları adeta esir etmiştir.

12

Suriye'de devlet yıkılmadan hükümet değişikliği yapılarak yeni bir sisteme geçilmeli ve Suriye'nin birliği mutlaka korunmalı.

13

Sevgiden, görgüden, kaliteden haberi olmayan kitleler oluşması ihtimali ciddi bir tehlikedir. Buna karşı eğitim seferberliği olmalı.

14

Şeytan insanları yorgun ve bitkin hale getirmek ister. Bu bitkinliğe karşı mücadelenin adı imandır. Bitkinliğe teslim olursan seni esir alır.

15

Silaha verilen parayla tüm dünya binlerce kez doyar. Açlık, fakirlik diye bir şey kalmaz. Sevgisizlik dünyaya çok büyük acı getiriyor.

16

Şehitlik hem şehit olana hem de ailesine çok büyük şereftir. Ne güzel makam, cennet ehli oluyorlar.

17

Sevgisizliğin, gaddarlığın deniz gibi olduğu dünyada sevgiyi, merhameti, affedici olmayı anlatan biziz. Gelenekçi ortodoks İslam'ın Müslümanlara verdiği zararı görüp akılcı ve şefkatli karşı anlatım yapan tek topluluk biziz.

18

Sanayinin olması, inşaatların artması kalite ölçüsü değildir. Çin de üretim yapıyor ama kalitesi tam olmuyor. Kalite esas ölçü olmalı.

19

Sanatın en güzelini Türkiye'nin elde etmesi gerekir. Resimde, heykelde, müzikte dünyaya öncü olalım. Resitaller verilsin, operalar olsun.

20

Sert ve gerilim üslubundan kaçınılacak, sanata, kaliteye önem verilecek, dekolte giyen de başörtülü olan da korunacak o zaman çok iyi olur.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1042
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top