PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1490
1

Allah Kuran'ın yeterli olduğunu söylüyor. Kuran'a tam uyduğumuzda hayat çok kolay, zevkli ve güzel olur. Dünya bayram yeri gibi olur.

2

Acımasız çok fazla insan var. İnsanların bir çoğu da neme lazımcı. Zulüm veya haksızlık gördükleri zaman seyirci kalıyorlar.

3

Akdeniz'de mültecilerin ölüme terk edilmesi çok büyük bir zulümdür.

4

Allah meyvenin içine insanın ihtiyacı olacak kadar mineral, vitamin, protein, yağ, şeker koymuş, bir tek bu bile iman etmek için yeterli.

5

Allah'ın Kuran'daki emri başörtüsü değil, çarşaftır. Gerekli durumlarda kadın çarşaf giyerek kendini korur. Kadın vicdanıyla bunu bilir.

6

Allah ahlaksız münafık erkekleri ve kadınları birbirlerine manevi bela olarak yaratıyor. Birbirlerinin adeta odunu olup canlarını yakıyorlar.

7

Allah münafıklara alaycılık, ağız bozukluğu, çirkinlik vermiştir. Bu alaycılık sadece münafığın kendi canını yakar, mümine ise şifaya vesile olur. Alaycı olanlar haset içinde oldukları için karanlık dünyada yaşarlar. Alay edilen ise hep daha güzelleşir. Bu Allah'ın gizli bir sanatıdır.

8

Allah yolundaki ilmi mücadelemizde yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. İngiliz derin devletini fikren yerle bir edeceğiz.

9

Allah Kuran'da "cennette istediğiniz her şey var" diyor. Allah sınır koymamış, insan neyi isterse o cennette var olacak inşaAllah.

10

Allah dünyayı özellikle eksik yaratmış, insanlar hep acz içinde, hastalıklar var. Ama Allah hepsinin ilacını da şifasını da yaratmış.

11

Anadolu'nun çok sıcak bir felsefesi var, o felsefeyi o ruhu bilmeyen Anadolu'nun müziğinden, güzelliğinden zevk alamaz.

12

Allah gözü sadece bir sebep olarak yaratmış. Gözden beyne ulaşan elektrik de çok zayıf. Görüntüyü doğrudan ruh görüyor.

13

Allah tüm evrende muhteşem bir sanatla mükemmel detaylar yaratmış. Bu sanatı takdir etmemek çok ağır bir vicdansızlıktır.

14

Allah tüm dikkatin Kendisi'nde olmasını istiyor. Evleri, televizyonları, bilgisayarları, tüm dostlarımızı yaratan Allah. Asıl sevgi Allah'a dır.

15

Allah Kuran'da İsa Mesih'in ölmediğini ve öldürülmediğini açıkça bildirmiştir. İsa Mesih'i ahir zamanda yeniden göreceğiz inşaAllah.

16

Allah müminleri doğrudan küfürle muhatap etmez, küfür aynı mekanda da olsa müminlerden ayrı bir boyutta adeta kendi cehenneminde yaşar. Münafıklar da müminlerin içinde yaşarlar ama mutlaka küfür boyutuna kayarlar, fakat iman edenlere zarar veremezler.

17

Allah cennette görünüm olarak güzel bir insan suretinde müminlere tecelli edecektir.

18

Akla gelen her türlü hayvan cennette vardır, cennette hepsi insanın istediği gibi seveceği şekilde yaratılırlar.

19

Allah insanı "en güzel surette yarattığını" bildirmiştir ama insan dünyada kusurludur, insan cennette her yönden kusursuz olacaktır.

20

Atomlar çok keskin bir dikkate ve akla sahip. Atom altı parçacıklar milyarlarca yıldır hareket halinde ama birbirlerine hiç çarpmıyorlar.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1490
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top