PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1497
1

Bir insanın bakışlarından, ses tonundan, sözcükleri kullanış şeklinden, vurgularından duygu hali çok rahat anlaşılır.

2

Ben bir din eğitimi almadım, hoca değilim, alim değilim. Sadece samimi bir insanım, samimi düşüncelerimi anlatıyorum.

3

Ben kız arkadaşlarımı Allah aşkıyla büyük bir tutkuyla seviyorum. Onları Allah'ın tecellisi olarak gördüğüm için derin bir sevgiyle bağlıyım.

4

Bediüzzaman Hz. Mehdi'yi coşkuyla beklemiştir. Mehdiyete karşı tavır alanlarda ise bitkinlik ve yeis oluşuyor. Hz. Mehdi'yi bekleyenler Mehdiyet bereketiyle müthiş şevkli ve azimli oluyorlar. Mehdiyete karşı olanlarda ise bir bıkkınlık ve bitkinlik oluyor.

5

Bazı kişiler genç kızların hayatına mutlaka müdahale etmeleri gerektiğine inanıyorlar. Kadının vicdanına, aklına ve muhakemesine güvenmek gerekir.

6

Bağnaz sistemde cehennem ehlinin %90'ının kadınlar olduğuna inanıldığı için kadına bakış açısı en baştan çok yanlış oluyor.

7

Bağnazlığa karşı ama Kuran Müslümanlığını seven ve benimseyen bir nesil yetişiyor, bu çok güzel bir nimet oldu.

8

Bugün 10 Temmuz Sevgi Bayramı, her yıl inşaAllah sevgi bayramını coşkuyla kutlayacağız.

9

Ben ateist kardeşlerimin düşüncesine saygı duyuyorum, hepsine dostlukla, kardeşlik duygusuyla yaklaşıyorum.

10

Bir kelebeğin veya kuşun kanatlarındaki simetrinin hayvana hiçbir faydası yok. Evrim simetriyi hiçbir zaman açıklayamaz.

11

Bir yerde çocuk varken sanki sıradan bir durum varmış gibi davranılmaz. Herkesin o çocuğa iltifat etmesi, sevgi göstermesi gerekir.

12

Benim için aşk o insana nasıl daha fazla iyilik yapabilirim, nasıl koruyabilirim, nasıl onore edebilirim düşüncesidir.

13

Bir insanın dünyaya dair hiçbir hırsı yoksa ve sadece Allah için yaşıyorsa, canı dahil her şeyini Allah'ın verdiğini bilerek yaşıyorsa o insan tutkulu aşkın namzetidir. O insana Allah tutkulu aşkı yaşatır.

14

Bediüzzaman Hazretleri, "Mehdi (as) siyasetten uzak duracaktır" demiştir.

15

Bazı insanların bilinçsiz olmalarının sebebi iman, Allah sevgisi ve Allah korkusu eksikliğidir. “Ben benim” deyip Allah'ın ve ruhunun varlığını fark eden bir insan bilinçli, şuurlu insan olmuş olur.

16

Bazı kişiler erkeklere her şeyi hak görürken kadınların zerre özgürlük yaşamasını istemiyorlar. Bu, hem ikiyüzlülük hem ahlaksızlıktır.

17

Bediüzzaman Hazretleri Hz. Mehdi'nin İstanbul'dan çıkacağını, Hicri 1400'lerde görev başında olacağını ve deccaliyeti tam susturacağını bildirmiştir.

18

Bilim ve teknolojinin ilerlemesi için gelenekçi ortodoks sistemin tamamen kalkması, kalite ve sanatın da ön plana alınması şarttır.

19

Bir kadının şiddet gördüğüne şahit olan birinin o kadını mutlaka koruması, güvenliğini sağlaması gerekir.

20

Bizim programlarımızın amacı deccaliyeti ilimle irfanla etkisiz hale getirip hayatın her alanında bu sistemi tamamen çökertmektir.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1497
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top