PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 963
1

Dünyaya dikkatlice bakan bir rüya içinde yaşadığını anlar.

2

Dindarlıkla modern hayat iç içedir. İnsanlara “modern hayat varsa din olmaz, din varsa modern hayat olmaz” diyorlardı. Biz bu yanlışı kaldırdık.

kapak
resmi büyüt
3

Dünyadaki her şey gelip geçecek. Asıl olan ahiretteki bedenimizdir, ahiretteki güzelliğimizdir.

4

Devlet Bahçeli tıpkı Sayın Başbuğ gibi çok değerli bir şahsiyettir.

5

Dünyada nimetlerin ölümlü olduğunu bilmek insanları rahatsız ediyor çünkü insanın fıtratında ahireti, sonsuzluğu istemek var. Ölümün olması insanların dikkatini Allah'a ve ahirete yöneltmelerine vesile oluyor. Bu yüzden özel olarak yaratılıyor.

6

Dünyadaki en güzel beste cennette bir hiç hükmündedir.

7

Darwinizm'in kaldırılması terörün ve fitnenin beyninden ilmen vurulması, darmadağın edilmesi demektir. Bu hizmeti Türkiye yapmalı.

8

Darwinizm İngiliz derin devleti tarafından desteklenen ve korunan inkar felsefesidir.

9

Darwinizm tüm dünyada dayatmayla kabul ettirilmeye çalışılıyor. Darwinizmi kabul etmeyen akademisyenler görev yapamıyor.

10

Darwinizm olmadığında Marksist Leninist düşünce de kalmaz. Darwinizm bittiğinde terör de biter. İmani çalışmadan başka bu belaya set yok.

11

Davası olmayan insan sürüklenen bomboş kütük gibidir. Hak davası olan insan ise engin suda şerefle ilerleyen görkemli bir gemi gibidir.

12

Dünya imtihan için geldiğimiz kısa bir kurs. Burada herkesin hataları, eksikleri olabilir. Şefkat önemlidir, şefkat yatıştırıcıdır. Şefkatle bakmayı bilmeyen insan öfkeye çok açık olur. O öfke de Allah esirgesin kalbi paramparça eder. Israrla şefkatten yana olunmalı.

13

Dekolte kadınları ikinci sınıf insan gibi görüp onları dışlayan bir üslup çok çirkindir. Müslüman her kesime saygılı ve nezaketli olur.

14

Dünyalar tatlısı Şeyh Nazım Kıbrısi Sultanımızı sevgiyle, hürmetle ve rahmetle anıyoruz.

15

Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek Hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu.

16

Daha özgürlükçü, sanata yoğun destek veren daha demokrat bir yapı Tayyip Hocam'ın da elini çok güçlendirir. Türkiye çok modern olmalı.

17

Deccal Hristiyanlarla Müslümanları birbirine düşürüp dine inananları ortadan kaldırmak istiyor. Bu oyuna gelmemek lazım. Bir Hilal ve Haçlı mücadelesi asla olmamalı. Bilakis dindar Hristiyan ve Musevilerle ittifak ederek dinsizliğe karşı ilmi mücadele verilmeli.

18

Deccal zulüm ve kan getirir. Hz. Mehdi ve Hz. İsa (as) zahir olduğunda zulüm de bitecek, aydınlık, sevinç dolu yepyeni bir hayat başlayacaktır.

19

Deccaliyetin aleni eylemlerine rağmen bazı hocalar Müslümanları uyutmak, atalete düşürmek istiyor. Tüm bunlara karşı dikkatli olunmalı.

20

Dünya geçici, imtihanı zor. Şehitlerimiz ise ne güzel bir makama kavuşuyorlar, onların makamına imreniyoruz.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 963
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top