PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1011
1

Din hayatın her yerindedir. Din olmadığı hiçbir yer olmaz.

2

Darwinist materyalist eğitimin getirdiği boşluk ve iman zafiyeti insanların nefreti daha çabuk kabullenmesine sebep oluyor.

3

Dünya imanla güzeldir. Hayat Allah sevgisiyle, Allah korkusuyla ve imanla anlam kazanır. Allah sevgisi olmadığında dünya cehennem gibidir.

4

Dünyada cenneti de andıran özellikler vardır cehennemi andıran da. Allah zorluklar meydana getirerek Kendisini hatırlatır.

5

Dünyadaki imtihan çok zorludur. Allah güçlü bir sevgi oluşmasını ister, bu yüzden zorluklar yaratır.

6

Darwinizm bilimsel bir düşünce değildir. Eski pagan dinlerinde olan putperest bir inançtır. Gençlere bilim olarak öğretilmesi doğru değildir.

7

Dünyadaki tüm detayları yaratan Allah, cennette de sevdiğimiz, beğendiğimiz güzellikleri ve detayları yaratacak, istediğimiz her şey olacak.

8

Darwinizm fikren yenilince sol ideolojilerin dayanak noktası yıkılmış oldu. Bu yüzden tüm dünyada sol geriliyor.

9

Dejavu Allah'ın insanlara kaderi hatırlatmasıdır.

10

Din mühendisi insanların hiç iman hakikatleri anlattıklarını duymaz, Allah sevgisi, insan sevgisinden bahsettiklerini işitmezsiniz. Bu insanların sadece üst perdeden halkı eleştiren, kendilerince haşa dini eleştiren açıklamaları vardır. Yüzleri de buz gibi sevgisizdir.

11

Dünyadaki en güzel varlık kadındır, tutkuyla sevilebilecek bir varlıktır kadın, Allah çok büyük nimet olarak kadını yaratmıştır.

12

Dünya hayatının amacı oyun ve eğlence değildir. Gerçek eğlence ahirettedir.

13

Darwinizm'in komünizmin temeli olduğunu komünist liderlerin kendisi anlatıyor. Darwinist propaganda yapan bilerek veya bilmeyerek komünizme zemin hazırlamış olur.

14

Dünyada her şey mükemmel olsa insanların büyük bölümü çirkin, saldırgan bir ahlak gösterir. Allah dünyanın eksikliğini sürekli gösteriyor.

15

Demokratik gösteri ve protesto hakkı her vatandaşın doğal hakkıdır ancak yakma, yıkma, güvenlik görevlilerine saldırma asla kabul edilemez. Tartışan, konuşan, muhalefet eden, düşüncesini açıkça savunan toplum güzeldir. Ancak şiddete dayalı bir yöntem makul görülemez.

16

Demba Ba'nın Allah nurunu ve hidayetini artırsın, sağlıklı, uzun, bereketli ömür versin, İslam'a hizmetini Allah daim kılsın.

17

Dünyada şu anda işlenen en büyük vicdani suç; Allah'ın sanatını gereği gibi takdir edememek, Allah'ın sanatını görmezden gelmektir. Arabada müzik açıp gidiyor, arabayı da müziği de yaratanın Allah olduğunu bir kez bile düşünmüyor. Ama Allah kulların konforunu düşünüyor. Manavın önünden geçiyorlar, müthiş güzellikte meyveler hepsinin tadı, kokusu, rengi ayrı güzel, bir kez bile Allah'ı anmadan geçip gidiyorlar. Allah milyonlarca detayla konfor sunuyor, insanların çoğu hiç Allah'ı anmadan yaşayıp gidiyor. Bu kadar nimete bu kadar ilgisizlik zulüm olur.

18

Dini o kadar karışık bir hale getirdiler ki insanlar İslam diye bambaşka bir hurafe dini öğrendiler. Kuran yeterlidir, açıktır ve nettir.

19

Din olan yerde eğlence, eğlence olan yerde din olmaz demek çok yanlış bir mantıktır. Din hayatın her alanında vardır, hayatın bütünüdür.

20

Duygusallık tehlikelidir. İnsanın aklı başında olmasına engel olur. Dengesizlik olur. Melankoli insanı şizofren ruha doğru çeker.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1011
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top