PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 273
1

Eski yazıtlara ve arkeolojik bulgulara baktığımızda masonluğun yaklaşık 12 bin yıl öncesine kadar gittiğini görüyoruz.

2

Eğer Türkiye kadın haklarını, sanatı, bilimi, kaliteyi ön plana alır Avrupa'dan daha ileri medeniyeti savunursa PKK'yı da kimse desteklemez.

3

Eğer Türkiye Darwinizm'i fikren kaldırırsa bu Türkiye karşıtlarının hepsine birden indirilmiş en etkili ilmi tokat olur. İngiliz derin devletinin züppeliği sırtını Darwinizm'e dayamasından kaynaklanıyor. Türkiye Darwinizmi kaldırırsa ilmi tokadı indirmiş olur. Türkiye'nin Darwinizmi kaldırması İslam alemine de örnek olur. Onlar da güç alırlar. Allah yoktur denilen bu fitneyi bitirmiş oluruz.

4

Evanjelikler de muhafazakarlar da Darwinizm'e nasıl bilimsel cevap vereceklerini bilmiyorlar. Bir tek bizim çalışmalarımız bilimsel cevap niteliğinde.

5

Eğer Türkiye modern, sanata, kaliteye önem veren bir çizgide olursa Avrupa da Türkiye'yi savunur ve destekler.

6

En büyük amacım sevgi; Allah'ı sevmek, Allah'ın tecellilerini sevmek.

7

Eyalet sistemini asla kabul etmeyiz. Eyalet sistemi oluşması demek Allah esirgesin İslam Birliği'nin yolunun kapanması anlamına gelir.

8

Erbakan Hocamız çok mübarek bir insandı. Allah bizi kendisiyle cennette kardeş yapsın inşaAllah.

9

Eğer Kuran'a dayalı İslam yaşanırsa Müslümanların başındaki felaketlerin hepsi son bulur.

10

El kadar çocukların şehit edildiği, mazlumların acımasızca ezildiği bir dünyada Müslüman kendini öncelikli göremez.

11

Eğer İslam Kuran'da anlatıldığı gibi yaşansa dünya cennete döner. Bağnazların anlattığı hiçbir şey Kuran'da yok. Bağnazlığın mantığı devam ederse Allah korusun insanlar tamamen İslam'dan uzaklaşır. Bu tehlikenin tek çözümü Kuran İslamı'dır.

12

Erbakan Hocam, Tayyip Hocam'ı çok sabırlı, azimli ve kararlı bir insan olarak yetiştirdi. Rahmetli Erbakan Hocam da çok azimliydi.

13

Ehli Kitap ile Müslümanlar arasında benzerlikler olması, hak dinler silsile olarak geldiği için, normaldir. Mehdilik tüm hak dinlerde vardır.

14

Evlilik Allah'ın rızasının en çoğuna göre yapılır. Mesleğine, gelirine göre değil takvasına, ahlakına göre seçim yapılır.

15

Ebu Cehil de en güzel surette mi yaratıldı diyorlar. Evet annesinden ilk doğduğunda en güzel surettedir, daha sonra aşağıların aşağısına indi. Kuran'da evrim var diyenler zer aleminde tüm insanların yaratılmış olduğu gerçeğini gizlemesinler. Kuran'da evrimle yaratılış yoktur.

16

Evrim teorisi Sümerlerden, Antik Mısırdan gelme putperest bir hurafedir. Bilim değildir. Darwinistler bu gerçeği görmenin paniğini yaşıyor. Proteinin yapısı adeta bir dantel gibi kompleks ve bir proteinin oluşması için başka proteine ihtiyaç var. Tesadüf olması imkansız.

17

Evrim teorisi bilimsel olarak bitti. Darwinizm öldü. Boş yere çırpınmasınlar, ölüyü diriltemezler.

18

Evrim biyoloji veya bilim dersinde değil, eski kültürlerde batıl din nasıldı diye anlatılacak konudur. Sümerlerden gelen putperest inançtır.

19

Evrim okullarda "her şeyi tesadüfle açıklayan bir putperest inanç" olarak okutulabilir. Ama bilim olarak okutulamaz. Bilim evrimi reddediyor.

20

Evrim bilim değildir. Her şeyi tesadüflerle açıklamaya çalışan putperest bir inançtır. Bilim delille konuşur. Evrimin hiçbir delili yok.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 273
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top