PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1067
1

Kuran'da başörtüsü yoktur. Gerekli durumlarda, kadının kendisini koruması için çarşafla örtünmek vardır. Bunu vicdanıyla kadın ayarlar.

2

Kıyametin yakın olduğu doğru. Bediüzzaman Hazretlerinin verdiği 2120 tarihi de hadislere göre doğru ve diğer inançlarla da uyumlu.

3

Küresel güç, üst akıl gibi müphem ifadeler değil de İngiliz derin devleti diyerek adını net ifade ederek konuları anlatmak gerekir.

4

Kuvvet ve onur Allah'ındır. Onuru Allah verir, Allah alır.

5

Kuran'da başörtüsü değil, kadının gerekli gördüğü durumda kendisini korumak için geçici olarak çarşaf giymesi bildirilir. Başörtüsünü savunanların çoğu Kuran'da çarşaf geçtiğini görmezden gelip, çarşafı hiç gündeme getirmiyorlar. Bu samimi bir tutum değildir. Kuran'da olmayan hükümle insanları dinden uzaklaştırıyorlar. Kuran'da başörtüsü yoktur. Kadın gerekli durumda geçici olarak çarşaf giyer.

6

Kemal Kılıçdaroğlu dengeli, itidalli, değerli bir insan. CHP için de kıymetli biri, değerini iyi bilmeleri gerekir. Lidere sadakat önemlidir.

7

Kahtani hadislerde haber verilen anti Mehdiyet hareketidir. Kaht bela anlamındadır, insanlara bela getirir anlamı taşır. Kahtani kendi zıttını bilen bir harekettir. Mehdiyet karşıtı olduğu için Mehdiyet için çaba gösterenleri görür ve tanır.

8

Kova sembolü on binlerce yıllık yazıtlarda, İncil'de ve Kuran'da Yusuf Suresinde geçer. Masonlukta da yer almaktadır. İçinde bulunduğumuz Kova çağında İslam ahlakının hakim olacağı bir çok kaynakta anlatılmaktadır.

9

Kova masonlukta da geçen, binlerce yıl önceki yazıtlarda ve duvar resimlerinde de yer alan önemli bir semboldür. Kova çağına işaret vardır. Kova çağında insanlığın kurtuluşunun olacağı geçmiş kavimlerden beri bilinen bir bilgi. Şu anda kova çağındayız.

10

Koskoca bir kürenin üzerinde müthiş bir hızla yol alıyoruz, ayağımızın altı magma ama üstünde güven içinde yaşıyoruz. Allah'ın rahmeti büyük. Altta magma fokur fokur kaynıyor, üzerimizden dev göktaşları geçiyor, burada insanlar düğün hazırlığı, ticaret, okul ile uğraşıyor. Böyle mükemmel bir düzeni Allah amaçsız olarak yarattı demek çok büyük vicdansızlık olur.

11

Kime kalleşlik yapılıyor, ihanet ediliyorsa Allah o ihanet edilen insanı daha güçlü hale getirir. İhaneti yapan ise çöker.

12

Küfürde kadın da erkek de hem ahlaken hem fiziksel olarak pistir. Adeta birbirlerine bela olarak yaratılmışlardır ve pisliğe mahkum yaşarlar.

13

Küfür ayrı bir boyutta yaşayan özel yaratılmış varlıklar. Onların sözünden, tavrından etkilenmek olmaz. Akılcı yaklaşıp hiç etkilenmemek gerek.

14

Küfür ayrı boyutta ayrı frekansta yaratılıyor. Müminin onların halinden etkilenip bir an şüpheye kapılması çok çok vicdansızlık olur.

15

Küfür ahlakındaki vicdansızlık onlara o kadar büyük acı çektiriyor ki adeta cehennem ateşine düşmüş gibi yaşıyorlar. Bu yüzden böyle öfkeliler. Kendileri sevgiyi, güzelliği, dostluğu, samimiyeti yaşayamadıkları için iman edenlerin temiz, nurlu, kaliteli yaşamı onların içine dert oluyor.

16

Komünist arkadaşların barış ve sosyal adalet idealleri güzel ancak bu adalet gönüllü kardeşlik bağı içinde olur, dayatmayla olmaz.

17

Kuran'da hiçbir peygamber için "O kıyamet alametidir" denmiyor. Sadece İsa Mesih için bu ifade kullanılıyor. Hz.. İsa yeniden dünyaya gelecek.

18

Küfrün hayatında sürekli sıkıntı, bela, acı, kalp sıkıntısı, akıl noksanlığı, muhakeme bozukluğu, kir, kokuşmuşluk ve dengesizlik hakimdir.

19

Kutsal sandık yakında bulunacak ve Kuran'da bahsedilen Hz. Musa'nın asası, tabletler, Hz. Süleyman'ın yüzüğü gibi emanetler görülecek.

20

Kuran'da muhteşem bir anlatım var, hiçbir edebi eserde böyle bir üslup yok, benzerinin yapılması mümkün değil.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1067
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top