PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 40
1

Lise ve üniversitelerde laboratuvarlarda uygulamalı eğitim verilmesi daha akılda kalıcı olur, hem gençler zevkle öğrenirler.

2

Londra Köprüsü'ndeki saldırı sebebiyle İngiliz halkına ve devletine başsağlığı diliyor, yaralılara Allah'tan acil şifa temenni ediyoruz.

3

Lise yıllarına kadar dindar olan bir çok genç Darwinizm'i öğrendikten sonra dinden uzaklaşıp komünist ideolojiyi benimsiyor ve şiddeti, çatışmayı, terörü sözde meşru görmeye başlıyor. Buna karşı çözüm ancak gençlerin doğru eğitimiyle olur.

4

Levon Panos Dabağyan çok muhterem, kıymetli bir insandı. Allah gani gani rahmet etsin. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyoruz.

5

Londra’da yaşanan terör eylemini kınıyor, İngiliz halkına geçmiş olsun diyoruz. Terör ve şiddet Darwinist, materyalist ideolojinin ürünüdür. Terörün her türlüsünü şiddetle kınıyoruz.

6

Ledün ilmi fevkalade olaylara karşı müminleri korumanın stratejisidir. Mehdi de ledün ilminin üstadıdır.

7

Libya'nın başına Kaddafi'yi getiren, işi bitince ortadan kaldıran ve Libya'yı karıştıran ve parçalayan İngiliz derin devletidir.

8

Lenin, Darwinizm’i kendi fikirlerine temel alan bir insandı. Lenin'in savunduğu anarşi ve terörün temelinde Darwinizm vardır. Lenin, terörü ideolojisinin hayata geçmesi için mutlaka olması gereken bir husus olarak görür. Lenin’in ideolojisinin temelinde Darwinizm vardır.

9

Lindsay Lohan'ın İslam'a yakınlık göstermesi çok güzel. Bağnazların kendisine yönelik bir baskısı olursa bunlara hiç aldırış etmesin.

10

Lenin terörü savunur. Marksist Leninist ideoloji terör ve şiddet üzerine kuruludur. Terörü bitirmek için bu felsefeyi fikren kaldırmak gerekir.

11

Lut kavmine homoseksüelliği öğreten şeytandır. Homoseksüelliğin felsefesi şeytanın felsefesidir. Münafık da aynı felsefeye sahiptir.

12

Lozan anlaşmasının anlamı Türkiye'yi tek bir oda içinde yaşamaya razı etmektir. Elimizden zorla haksızlıkla topraklarımız alındı.

13

Lozan görüşmeleri devam ederken İngiltere Musul ve Kerkük'ü defalarca bombalamış, köyleri kasabaları milis kuvvetleriyle yakıp yıkmıştır.

14

Laikliğin en doğru, en güzel, en akılcı halini Kuran'dan öğreniyoruz. İslam laikliği savunur.

15

Laik eğitim olması için hem Darwinizmin hem de Darwinizmin geçersiziliğini anlatan Yaratılış gerçeğinin aynı anda eğitime dahil edilmesi gerekir.

16

Laiklik Kuran'ın tek bir ayetiyle açıklanmıştır. Şeytandan Allah'a sığınırım, " De ki: Senin dinin sana, benim dinim bana". Bu, laikliğin en kısa, en özlü açıklamasıdır.

17

Laiklik İslam’da vardır. “De ki: Sizin dinininiz size, bizim dinimiz bize” hükmü laikliğin çok kısa özetidir. Laiklik dinsizlik şeklinde uygulandığında orada bir yanlışlık oluyor. Yoksa Hristiyan serbesttir, Musevi de serbesttir, dinsiz de serbesttir, dindar da serbesttir. Hepsi inançlarına uygun yaşarlar. Hristiyan kiliseye gider, Müslüman camiye gider, istedikleri gibi ibadetlerini yaparlar. Laiklik budur.

18

Laiklik, Kuran’da hakim düşüncedir. Allah ayette, “Deki: ‘Sizin dininiz size, benim dinim bana’” diyor (Kafirun Suresi, 6). İşte bu ayet laikliğin kısa özetidir.

kapak
resmi büyüt
19

Laiklik demek; dinsiz de rahat edecek, Hristiyan da, Musevi de rahat edecek, Müslüman da rahat edecek demektir; inançlarına ilişmeyeceksin. Kimse kimseye zorlayıcı olmayacak, baskıcı olmayacak. Laikliğin anlamı budur. Herkesin hayat tarzı özgür olacak.

kapak
resmi büyüt
20

Laiklik dini susturmak değil ki. Dinin kullanılması da değil. Dinin samimi yaşanmasıdır. Bir siyasetçi içinden geldiği gibi Allah’tan bahsetmek istiyorsa bahsetsin, dinden bahsetmek istiyorsa bahsetsin.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 40
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top