PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 2502
1

Müslümanlar birleşsin. İngiliz derin devletinin İslam alemini çatıştırma oyununa hiç kimse gelmesin.

2

Müslümanların Allah'ın haram kıldığı homoseksüelliğin propagandasına karşı dikkatli olmaları, demokratik tepki haklarını kulanmaları gerekir.

3

Müminlerin imanları ölümden sonra da devam eder, Allah'ın kendilerini sonsuz yaşatacağına iman ederler, şuurlu şekilde güzel tavırları devam eder.

4

Mutlu olmak gerçek anlamda Allah'ı sevmekle olur. Derin iman eden insan dünyanın en mutlu insanıdır.

5

Mehdi gelmeyecek diye sürekli gündem yapanlar Mehdiyetin doğru olduğunun farkında oldukları için böyle panik oluyorlar. Mehdi çıkmayacak diyenler alametlerden ısrarla hiç bahsetmiyorlar. Çünkü Mehdi'nin alametlerinin hepsinin gerçekleştiğinin farkındalar.

6

Mümin malı, mülkü ve zenginliği Allah için ister. Allah yolunda hizmet etmek için ister.

7

Müminlerin gafil insanlardan etkilenmesi çok büyük bir hata olur. Allah'ı unutanların çok olması kimseyi yanıltmamalıdır.

8

Milletçe İngiliz derin devletinin esaslı atağıyla karşı karşıyayız. Katar'a yönelik operasyonun ardından da Türkiye'yi hedef almak istiyorlar.

9

Milletçe Tayyip Hocam'ın etrafında kenetlenirsek İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozarız inşaAllah.

10

Mümin her anında en Yüce Sevgilisi Allah'a her vesileyle sevgisini ifade etmek ister. Bu da mümine dinçlik ve şevk verir.

11

Müminin ahiretteki sorgusu da çok kolaydır. Küfür için ise çok detaylı zorlu bir sorgulama söz konusudur.

12

Müslüman sadece Allah'ın rızası için hareket eder.

13

Mehdi talebeleri dünyanın her yerinde aktifler. İnterneti Allah Mehdiyete hizmet etmesi için yarattı, gazetelerle, internet siteleriyle dünya çapında tebliğ imkanı oluştu.

14

Mümin pis bakışı ayırt edecek gibi yaratılmıştır. Gülün kokusuyla leşin kokusu nasıl farklıysa münafık da geldiği ortama çirkinliğiyle gelir.

15

Müslümanların bir manevi önderi olmadığında nasıl büyük sıkıntılar yaşandığını şu anda tüm dünya görüyor.

16

Müslümanlar birbirlerini ezerek bir şey elde edemez. Suudi Arabistan da Katar da Müslüman. Çözümleri sadece bir olmak. Müslümanların birbiriyle çatışması Allah korusun hepsinin ezilmesine sebep olur. Çatışmadan kaçınıp Kuran'da birlik olmaları gerekir.

17

Mutlaka bir bahane bulup İslam ülkelerini teker teker ezerek ilerliyorlar. Afganistan, Irak, Libya'yı paramparça ettiler. Katar'dan sonra hedef muhtemelen Suudi Arabistan olacaktır. Ondan sonra da Türkiye'yi parçalamayı planlıyorlar. Buna karşı İslam alemi birlik olmak zorunda.

18

Modern İslam Peygamberimiz (sav) ve sahabenin yaşadığı İslam'dır. Hz. Süleyman'ın, Hz. İbrahim'in ve tüm Peygamberlerin yaşadığı İslam modern İslam'dır.

19

Mutsuzluğun asıl kökeni Allah korkusunun ve Allah sevgisinin eksikliğidir. Allah'ı çok seven bir insan mutsuzluk yaşamaz.

20

Mehdiyet çağındayız, Allah'ın Hadi isminin gençleri sardığı açıkça görülüyor.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 2502
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top