PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 2435
1

MHP bir dava partisidir ve fikri her dönemde iktidarda olmuştur. MHP camiası makam derdinde değildir, dava derdindedir.

2

Müminin cazibesi imanından kaynaklanır. Bakımsız, özensiz kadınlara alıştıkları için güzel, iffetli, klas, bakımlı kadın görünce şaşırıyorlar.

3

Modern anlamda İslam'ın yaşanabileceğini göstermek, İslam ahlakının dünyaya hakimiyetinin net delilidir. Bu yüzden bazıları panik oluyor. Mezhepler oluşturup birbirine düşman ederek zaten Müslümanları kendi içine çökertmiş durumdalar. Bir de bunun üzerine modernlikten uzak, içe kapalı, sanatı, bilimi, güzelliği olmayan bir İslam anlayışı geliştirerek Müslümanların elini ayağını tam bağlamak istiyorlar.

4

Masonluğun kökeni şaşırtıcı şekilde geçmişe dayanır. 12 bin yıl önceki kabartmalarda dahi masonluk sembolleri var. Bu çok ilginç bir durum.

5

Masonluğun asıl konusu düşünce hürriyeti, herkesin fikrine saygı duymak, barış, kardeşlik, dostluktur. Ama tabi her mason bu kalitede değildir. İnsanlara hürmeti olmayan, kadınlara saygısı olmayan, sanata, kaliteye önem vermeyen cahil insanlar da masonlar içinde olabiliyor.

6

Masonluk içindeki ateist masonların ve maddi çıkar için bu yapı içine girmeye çalışanların aslında masonlukla bir ilgisi yoktur. Şu an masonluğun içinde ateistliğin zayıfladığı ve etkisinin azalmaya başladığı dönemdeyiz.

7

Münafıklar korkaktır. Menfaat bulduklarında hemen o yöne döner, çıkar buldukları yere giderler.

8

Mehdiyet'in sevgi ruhu hakim olmadan Suriye'ye, Ortadoğu'ya ve dünyaya barışın gelmesi mümkün değildir.

9

Mağazalardaki satış personellerine saygısızlık yapmak çok çirkin bir ahlaktır. Verdikleri emeği takdir eden bir üslup kullanılması lazım.

10

Mehdi çok sıkıntı ve zorluklardan geçecektir. İnsanların çoğu bu zorlukları bilmez, anlamaz.

11

Muhafazakar kesimin büyük kısmı gerçekten Kuran'ın yeterli olduğunu bilmiyor. Onlara şefkatle doğruyu anlatmaya devam edeceğiz.

12

Müzik ve sanat aşkla, sevgiyle yapıldığında çok güzel oluyor. Resmi, soğuk, kuralcı bir tavır olduğunda ruhta etki oluşturmuyor.

13

Mehdi de Mehdi'nin talebeleri de mana erleridir. Mehdi dünyayı manen besleyen damardır, dünyanın manevi kalbidir.

14

Mehdiyet siyasete karışmaz. Mehdiyet akıl, mana, dostluk, kardeşlik ruhudur. Mehdi'nin siyasi iktidar konusu yoktur.

15

Müslüman zaman mühendisi olacak. Zamanı çok iyi kullanacak. Allah'tan hemen şu an dünyanın barışa dönmesini istememiz lazım.

16

Müslümana saldırı olduğunda daha güçlenir, ömrü artar, dinçleşir. Hz. Musa da münafıkların saldırısıyla daha da güçlenmiş ve uzun yaşamıştır.

17

Müminler, Allah'ın korumasındadırlar çünkü üstlerine Allah'ın ruhu iner, onlar başka bir boyuttadır, inkarcılar da ayrı bir boyuttadırlar. Müminlere Allah özel bereket verir, sağlık, güzellik, sıhhat verir, işleri rast gider, zenginlik verilir, yolları açılır. Allah inananların hayatlarını özel idame eder, her türlü güzellikle doldurur.

18

Müslümanların başsız kalması büyük bir tehlikedir, Müslümanların şu anda bir lideri olsa böylesine kıyımlar yaşanmazdı.

19

Müslüman hastalıkları Allah'a yaklaşmaya, dünyadan geçmeye, sonsuz hayatını kazanmaya vesile olarak görür.

20

Mezhep çatışması İslam alemini mahvetti. Sahabe Müslümanlığı yani Peygamberimiz dönemi İslam anlayışı yaşansa dünya çok güzel olur.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 2435
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top