PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 136
1

Namus dinin tamamıdır. Dinin korunması namustur.

2

Neyin doğru neyin yanlış olduğu samimiyetle değerlendirme yapıldığında hemen görülür. Allah doğruyu her insana ilham eder.

3

Nefretle bir yere varılmaz. Asabi, kindar anlayışla hiçbir sorun çözülmez. Allah sevgisinden kaynaklanan bir sevgi ve merhamet olmalı. İsrail Filistin meselesinde toprak sorunu değil sevgisizlik sorunu var. Nefret kalkar, sevgi ve kardeşlik ruhu oluşursa hemen barış hakim olur.

4

Ne Mehdi konusunda ne İsa Mesih konusunda aklın ihtiyarı alınmaz. Onların vefatının ardından akıl almaz bir çöküş ve dejenerasyon başlayacak.

5

Nur Suresi'nde başörtüsü yoktur. Ahzab Suresi’nde ise çarşaf vardır. Kadın gerekli gördüğü durumda kendini korumak için çarşaf giyer.

6

Nitelikli münafık, ahmakça yalan söylemekte, dengesizlikte, haysiyetsizlikte, hainlikte en yüksek noktaya gelmiş varlık demektir.

7

Nefsi için yaşayan samimi olamaz. Başkasının iyiliği için yaşayan samimidir.

8

Nisa Suresi'nin 75. ayetinde belirtildiği gibi Müslümanlar büyük bir sıkıntıyla karşılaştıklarında Allah'tan bir kurtarıcı, Mehdi istiyorlar.

9

Neden Suriye'de çocuklar ölsün, neden insanlar birbirini kırıp geçirsin? Dünyanın her yeri bomboş, geniş geniş birlikte rahat yaşayalım. Her yere parklar, bahçeler, hastaneler, okullar, güzellikler inşa edelim. Bunu söylediğimizde "Olur mu ki?" diyorlar. Barış çok kolay, olur.

10

Nereye baksak Allah'ın üstün aklını ve sanatını görüyoruz.

11

Nereye baksak altın oran, mükemmel bir renk uyumu ve düzen görüyoruz. Allah'ın sanatı muhteşem. MaşaAllah.

12

Nisa Suresi'nin 75. ayetinde Müslümanların çok zor dönemlerden geçeceği, bu dönemler geldiğinde Mehdi'yi istemek gerektiği anlatılır.

13

Normal bir akılda insan Allah'ı bir an bir saniye dahi unutmaz.

14

Nitelikli münafık derin devletle bağlantılıdır ve bu sebeple küfrün Müslümanlara karşı en önemli silahlarından biridir.

15

Nisa Suresi 75. ayette bildirilen "Rabbimiz Katından bize bir koruyucu, sahip yolla" duasının icabeti bu yüzyılda Mehdi'nin zuhuru olacak.

16

Namaz çok eski, kadim bir ibadettir. Tarih boyunca tüm kavimlerde namaz ibadeti vardır. Kaya resimlerinde de bu gerçek görülmektedir.

17

Nur talebelerinin en güzel yönlerinden biri Devlet'e sadık ve vatansever olmalarıdır. Bediüzzaman onları sadık olarak yetiştirdi.

18

Nazilerin yaptığı soykırım Darwinist düşüncenin neticesi olan çok büyük bir vicdansızlıktır.

19

Netanyahu'nun İran halkına dostluk çağrısında bulunması güzel olmuş. Ancak gerçek barış ve dostluk Mehdi (Moşiyah) ile mümkün olacaktır. Netanyahu İran halkına seslenirken, "Beklenen Mehdi ve Moşiyah aynı kişi, hepimizi onu bekliyoruz" dese halkın müthiş sevgisini kazanır.

20

Normalde her insanın çok normal ve dengeli olması gerekir ama insanlarda iyilik zenginliği olduğu kadar kötülük zenginliği de oluyor. Kıskançlık, öfke, egoistlik, kavgacılık, dedikoduculuk gibi negatif özellikler bazı insanların üzerine şaşırtıcı bir şekilde yerleşiyor.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 136
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top