PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 621
1

Peygamberimiz çok çarpıcı güzellikteydi ve çok heybetliydi. Aynı zamanda çok şakacıydı, çok neşeliydi.

2

Peygamberimiz (sav) çok güçlüydü, muhteşem yakışıklıydı, burnu çok güzeldi, biçimli bir ağzı ve güzel dişleri vardı. Peygamber Efendimiz (sav) çok temizdi, dişleri pırıl pırıldı.

3

Paleontoloji bir bilimdir, Darwinizm ise pagan bir safsatadır. Fizik, kimya, jeoloji bilimdir, Darwinizm ise hurafedir, putperest bir dindir.

4

Peygamberimiz (sav) cennette “akla hayale gelmeyen nimetler olduğunu” bildirmiştir.

5

PKK'nın felsefesi Marksist Leninist düşüncedir. Darwinizm olmadan Marksizm Leninizm olmaz. Terörün temelindeki felsefe Darwinizmdir.

6

PKK'yı etkisiz hale getirmenin yolu silah, bomba değil kültürel mücadeledir. Terör ve şiddetin zemini Darwinist eğitimdir.

7

Parfüm şirketleri bir parfümün hep aynı güzellikte aynı kalitede olması için büyük emek veriyor, bir gül ise dünyanın her yerinde aynı güzellikte.

8

PKK ile süreç diye bir şey olmaz. Çözüm süreci diye başlanan olayın nasıl neticelendiği bir kere tecrübe edildi, aynı hataya bir daha düşülmez. PKK'nın çözümden beklediği şey Öcalan'ın serbest bırakılıp komünist bir devletin başına geçirilmesi. Bunu tamamen unutsunlar.

9

Putin'in modernlik anlayışı güzel, Kiliseye gidiyor sonra gençlerle dans ediyor, spor etkinliğine katılıyor. Benzeri model çok güzel olur.

10

Peygamberimiz kendi devrinin en modern insanıydı. Modernlik, sanat ve kalite hayatın çok önemli unsurlarıdır.

11

Polisimiz vatan, millet, bayrak için canını ortaya koyuyor, çoğu insan onların bu üstün yönünü kavrayamıyor.

12

Peygamberimiz (sav)'in vefatından bu yana Müslümanlar Mehdi'yi beklemiştir. Bu bekleyiş Müslümanlara her zaman şevk ve heyecan vermiştir.

13

PKK'nın silah bırakacağını düşünmek gerçekçi değil. Yapılması gereken akılcı, ilmi, fikri mücadeledir. PKK’yı ilimle yenilgiye uğratmaktır.

14

PKK'nın silah bırakması, silah gömmesi diye bir şey olmaz. PKK'nın hedefi açık, İslam alemiyle aramıza komünist set kurmak. PKK Türkiye'nin isteğiyle değil İngiliz derin devletinin isteğiyle hareket ediyor ve bölgede komünist set oluşturmak için kullanılıyor.

15

Peygamberimiz “Mehdi'nin adı adıma uygun olacak” diyor, aynı olacak demiyor.

16

Peygamberimiz (sav) ve sahabenin Kuran'dan başka bir dini yoktu. Sonraki nesiller Kuran'dan uzaklaşmaya vesile oldu.

17

Peygamberimiz (sav)'in kılıncı ve hırkası Mehdi'ye hediye olarak bıraktığı güzel emanetlerdir. Mehdi'nin bu emanetleri giydiğini göreceğiz.

18

Peygamberimiz Mehdi'yle ilgili ne kadar alamet saydıysa hepsi son 30-35 yıl içinde tek tek gerçekleşti, gerçekleşmeye devam ediyor.

19

Peygamberimiz (sav)'in ahir zaman mucizelerini gizleyen bazı şahıslar için bu ileride çok büyük bir utanç olacaktır. Garip bir mantıkla ahir zaman hadislerini gizliyorlar. Onların bu alametleri tüm gizleme çabalarına rağmen tüm Türkiye alametleri öğrendi.

20

Peygamberimiz (sav), Deccal'in kızdırıldığında yani deşifre edildiğinde ortaya çıkacağını bildirmiştir.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 621
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top