PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 643
1

Putin dine saygılı ve müspet düşünen bir insan. Cesareti ve İngiliz derin devletine karşıtlığı da güzel. Türkiye ile Rusya sıkı dost olmalı.

2

PKK'nın barış veya çözümden anladığı Türkiye'yi baştan başa bölen Ortadoğu ile arasında set olacak komünist devlet kurmaktır.

3

Peygamberimiz (sav) bir an bile kendisi için yaşamamıştır. Hayatın tüm yönlerinden çekilerek her anında sadece Allah için yaşamıştır.

4

PKK'nın hedefinin sadece Güneydoğu olduğunu zannediyorlar, oysa komünist ideoloji tüm bölgeyi yutmayı amaçlayan bir harekettir.

5

Peygamberimiz (sav)'in Hz. Mehdi'ye yardımı, ahir zaman alametlerini tek tek anlatması ve bu anlattıklarının hepsinin bir bir gerçekleşmesidir.

6

Putin, dindar bir delikanlı, Türkiye ve bölge açısından önemli bir insan.

7

Pozitif ve negatif utangaçlık vardır. Pozitif utangaçlıkta kötü bir şeyden mahcup olunur. Negatif utangaçlık ise insanın sevgisini ifade etmesine engeldir. İnsanın sevdiğini gürül gürül söyleyememesi kibirden kaynaklanır. ‘Seviyor musun?’ diye sorunca ‘sence?’ diye cevap verilmez, ‘seviyorum’ denilir.

8

Putin zeki ve delikanlı bir insan. Her insan gibi onun da hataları olabilir ama dünya geneline baktığımızda samimi olduğunu görüyoruz.

9

Peygamberimiz (sav) ümmi idi, Hz. İbrahim de okul bitirmedi. Ama hepsi arifti, müthiş kaliteliydi. Allah'a samimi olarak yakın olan çok kaliteli olur.

10

Peygamberimiz (sav)’den ilk vahyi duyan kadındı, ilk şehit olan da kadındı. Kuran İslamı'nda kadın çok değerlidir.

11

Pişmanlık insanın eğitimi için bir vesiledir. Ama müminin pişmanlığı yıkıcı bir pişmanlık değildir.

12

Peygamberimiz çok modern, neşeli, dışa dönük bir insandır. Her Peygamber kendi asrının ultra modern insanıdır.

13

Peygamberimiz (sav) İsa Mesih'in içlerinde kadınlar da olan 1400'e yakın talebesi olacağını haber vermiştir.

14

Peygamberimiz (sav) Ukaz Panayırında her görüşten insana, tüm kadınlara tebliğ yapıyordu. Kıyafetine göre kimseyi ayırmıyordu.

15

PKK'ya karşı en etkili mücadele dinini yok etmektir. PKK'nın dini materyalizm, Darwinizm'dir. Darwinizmi ortadan kaldırmak en güçlü darbe olur.

16

Peygamberler, devrinin en modern insanıdır. Bir insanın hayalinde canlandırdığı en iyi en vicdanlı en kaliteli en güzel insanlardır.

17

PKK ile yapılacak en etkili mücadele dinlerini, inançlarını ortadan kaldırmaktır. PKK’nın dini Darwinizm'dir.

18

PKK/YPG'ye karşı en güzel en etkili mücadele beynini ilimle vurmak yani anti Darwinist anti materyalist eğitim yapmaktır. Terörün bitmesi için terörist yetişmesinin engellenmesi gerekir. Bataklığı kurutmak esas olandır. Terörist Darwinist, materyalist eğitimle yetişiyor. Eğer bu bataklığı kurutursak meseleyi temelden çözmüş oluruz.

19

PKK'nın beyninin dağıtılması Darwinizmin çökertilmesiyle olur. Darwinizmin çökertilmesi dünyadaki tüm ateist sisteme ilmi tokat olur.

20

Papatyada Allah'ın ruhu var dediğimizde hepsinin Allah'ın emrinde olduğunu ifade ediyoruz. Allah'ın ruhu her yerdedir, tüm evreni kaplamıştır.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 643
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top