PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 139
1

Rahmetli Başbuğ Türkeş çok dindar bir insandı ve tüm cemaatleri, tarikatları sevgiyle kucaklardı. Gerçek ülkücü ruhu budur.

2

Rumlar çok güzel bir halk. Yunanistan ile ilişkilerimizin çok güçlü olması, Rumlara sahip çıkmamız gerekir.

3

Ruh erozyonu her sanat dalında görülüyor. Darwinist eğitimin alttan alta ruhta yaptığı tahribat ruh derinliğinin, sevginin kaybına neden oldu.

4

Rumilik İngiliz derin devleti tarafından geliştirilen İslam dışı bir İslam anlayışını yaymak için kullanılan bir felsefedir.

5

Ramazan'da helaller haram olmaz, haramlar helal olmaz. Haram ve helal her ay için aynıdır. Bu aya özel ayrı kurallar çıkarılmaz.

6

Ramazan'da orucunu da tutarsın, müzik de dinlersin. Ramazan ayı farklı haramların olduğu bir ay değildir. Hurafeye göre davranılmaz.

7

Ramazan'da Müslümanlar mis gibi olur. Özellikle ağız ve diş bakımı önemlidir. Oruç tutanların diş temizliğine özen göstermeleri gerekir.

8

Ramazan'da müzik dinlenmez diye bir konu yoktur. Allah'ın helal ettiğini haram kılarak kendilerine boş yere zulmediyorlar.

9

Rum kesiminin sürekli Kıbrıs'tan toprak talep etmesi adil değil. Sınırları kaldıralım, iki halk birlikte kardeşçe yaşasın ama toprak vermeyiz.

10

Rüyalar bir eğitim vesilesidir, bir hayat boyutudur. Müminlerin rüyada da eğitilmek için dua etmeleri gerekir. Rüyalardan sorumlu değiliz ama rüyalarda eğitilebiliriz.

11

Ruhlarında iman gücü olmayan insanların Allah sevgisini, iman hakikatlerini, cennet güzelliklerini anlatan cümleleri olmuyor. Ama tartışma, laf sokma, dedikodu söz konusu olduğunda çok yetenekli oluyorlar.

12

Resme, heykele nefretle bakan, kadının gülmesine dahi tahammül edemeyen bir zihniyeti Avrupa kendi içine almak istememekte haksız değil.

13

Risale-i Nur okuyan kişi samimiyetin ruhunu hisseder. 3-5 sayfa dahi okusa bambaşka bir ruh hali kazanmış olur.

14

Ramazan çok zevklidir. Müslümanlara neşe, heyecan veren bir güzelliktir. Ramazan ferahlık ve bereket ayıdır. Ruhların huzur bulduğu aydır. Allah Ramazan ayını müminlere nimet olarak yaratıyor.

15

Ruslar da İranlılar gibi kanaatkar, güzel ahlaklı insanlardır. İngiliz derin devleti Rusya'yı da dışlıyor, biz sahiplenip dostça yaşayalım.

16

Rusya ve Türkiye ittifakı İngiliz derin devletine karşı güçlü bir set olacaktır. Amerika, İran ve Çin'i de yanlarına alsınlar.

17

Rusya ile Türkiye'nin arasını açmak için müthiş uğraştılar. Pravda ve diğer yerlerdeki yazılarla bu oyunlarını bozduk, dostluğu tesis ettik. Putin, uçak vurulması meselesindeki oyunu gördü. Tayyip Hocam'ın dürüstlüğüne de şahit oldu. Şimdi bu iki lider ittifak edecek inşaAllah.

18

Risale-i Nur külliyatında samimi Müslüman ruhu vardır. O kitapları okuyan o güzel ruhu alır.

19

Rusya, Amerika ve Türkiye genelkurmay başkanlarının ortak toplantısı İngiliz derin devletine karşı yeni bir dünya düzeni oluşturacak.

20

Rumilik İngiliz derin devleti tarafından destekleniyor. "Bizim yolumuzda Müslümanlık yok" diyen bir felsefeyi Müslüman benimseyemez.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 139
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top