PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 878
1

Taşların güzelliği çiçek güzelliği gibi özel bir nimet. Allah'ın taşlarda bu kadar ince sanat yaratması çok büyük bir güzellik.

2

Tüm insanların sevgiye ihtiyacı vardır. Özellikle zihinsel engelli kardeşlerimize çok yoğun şefkat ve merhamet gösterilmelidir.

3

Tayyip Hocam bütün gençliğini zorlu bir hayat yaşayarak, Allah için çalışarak geçirdi, hala da çile çekiyor. Tayyip Hocamı kendince eleştirenlerin hakkaniyetli olması, yıkıcı değil, yapıcı ve olumlu yönde eleştirmesi gerekiyor. Tayyip Hocam Allah için bütün gücüyle gayret ediyor, dünyadan bir beklentisinin olmadığı da açıkça görülüyor.

4

Tayyip Hocam çok vasıflı bir lider, şevkli ve gayretli bir insan. Ekonomi alanında da çok yetenekli, bu yüzden desteklenmesi gerekiyor.

5

Türkiye'nin geleceğinde İslam aleminin birliğine vesile olmak ve Müslüman dünyasının manevi lideri olmak var Allah'ın izniyle.

6

Türkiye'de tarım ve hayvancılığa çok önem verilmeli. Ziraat Fakültelerinin sayısı artırılmalı, tarım ve hayvancılık teşvik edilmeli.

7

Toplumun bazı katı kuralları insanların hayatını zehire çeviriyor, kendi kendilerini ezen bir sistem oluşturuyorlar. Gereksiz kurallar insanları boş yere eziyor, her gereksiz kural yeni bir pranga oluyor. Kuran insanların üzerindeki bu zincirleri kırar. Kuran özgürlüktür.

8

Tayyip Hocam iradeli, sabırlı ve azimli bir delikanlı. İslam'a candan sahip çıkıyor. Böyle bir lidere sahip çıkmamak vicdansızlık olur.

9

Türkiye'nin yalnızlaştırılmasını engellemek için en güzel çözüm bağnaz zihniyetin oluşturduğu tahribatın ortadan kaldırılması ve modern İslam anlayışının dünyaya gösterilmesidir. O zaman Batı'daki Türkiye karşıtlığı hızla sona erer.

10

Türkiye her zaman mazlumların yanındadır. Katar'ın yanındayız. Suudi Arabistan ile Katar da kardeş, kardeşleri barıştıracağız inşaAllah.

11

Tayyip Hocama sahip çıkmanın milli bir mesele olduğunu bazıları hala fark edememiş durumda. Türkiye ve bölge açısından Tayyip Hocama sahip çıkmak ve şahsının desteklenmesi çok önemli, bazıları bunun gerekliliğini tam kavrayamadılar. Kişisel çatışmalar değil ülke menfaatleri esastır, bu yüzden Tayyip Hocamı her kesimin desteklemesi gerekiyor.

12

Türkiye ultra modern bir ülke olsun. Kaliteli toplum modelini her yerde görmemiz lazım.

13

Tevekkül eden Müslümanın akli dengesi yerinde olur, işleri hep rast gider. Gelecek korkusu ise insanı psikolojik yönden çok yıpratır.

14

Teknoloji Allah tarafından yaratılır, her imkanı, her yazıyı, her konuşmayı Allah yaratır.

15

Türkiye'nin Katar'a insani yardımı çok kıymetli ve güzel. Bu, milletimizin asil ahlakıdır.

16

Tayyip Hocam'a destek olmak partiler üstü bir konudur. Bölgenin ve Türkiye'nin bu zor döneminde birlik olup kendisini destekleyelim.

17

Toplumun bazı kuralları insanları acımasızca eziyor. Kuran'ın güzelliğiyle yaşamıyor, şirk sisteminin birbiriyle çelişen felsefesiyle boğuşuyorlar.

18

Tutku ve gerçek sevgi sadece Allah için yaşandığında oluşur.

19

Türkiye, İslam ülkelerini birbirine düşman etme oyunlarına karşı itidalin ve vicdanın sesidir.

20

Türkiye'de tarımı çok güçlendirmek lazım. Tarım güçlenirse tarıma bağlı yan dallar da gelişir ve zenginleşme olur.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 878
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top