PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 240
1

Yenilik hayatın süsüdür. Yenilik cennetin de özelliğidir. Bu sebeple Müslümanların her zaman yeniliğe açık olması gerekir.

2

Yaşlılık imtihan açısından daha zordur ama değerlidir. Yaşlılıktaki sevabın nimetini iyi bilerek yaşayan kişi güzel bir ruh elde etmiş olur.

3

Yıkıcı şaka hiç yapılmamalı. Karşı tarafı şoka sokan mahcup eden şaka olmaz. Şaka onore edici olmalıdır.

4

Yeni nesil bağnazlığın etkisinde değil. Aydın modern dindarlığı seviyorlar.

5

Yapılan binaların sanat değeri olması şart. Sadece işlevsel, sadece barınma amaçlı bina inşa edilmesi bir nevi manevi felakettir.

6

Yaratan da öldüren de Allah'tır. Beden ve ruh Allah'a aittir. Mümin sevdiğinin vefatından üzüntü duymaz. Allah'a kavuştuğu için sevinir.

7

Yeni nesil aklı başında, makul, dindar ama bağnazlığa karşılar. Bu güzel bir tutum.

8

Yerin altında magma kaynıyor, göktaşları sürekli dünyaya teğet geçiyor, insanların büyük kısmı nişan, düğün, çek senet peşinde. Hiç düşünmeden yaşıyorlar.

9

Yazın toplu taşıma için kullanılan otobüsler tamamen açık olabilir. İnsanların sıcakta rahatsız olmadan yolculuk etmeleri sağlanabilir.

10

Yeni dünya düzeni tamamen İslam ahlakının hakim olduğu düzen olacaktır. Bunun dışında bir sistemin hakim olması mümkün değil.

11

Yeni bahar İttihad-ı İslam olacaktır. Hz. Mehdi'nin çıkışı, İsa Mesih'in nüzulu Müslümanlar için gerçek bahardır.

12

YPG Avrupa'ya verdiği mesajda kendisini sözde kadın özgürlüğünü savunan ve bağnazlığa karşı olan bir yapı olarak tanıtıyor. Bu şekilde Avrupa ve Amerika'dan destek alıyorlar. Türkiye çok modern ve özgür olursa bunların bu yalanını da açığa çıkarmış olur.

13

Yecüc ve Mecüc İsa Mesih ve Mehdi'den sonra ortaya çıkacak iki büyük terrorist, anarşist güçtür.

14

Yahudi karşıtlığı samimiyetsiz bir tavırdır ve şeytani bir yaklaşımdır. Gerek Yahudiler, gerek Ermeniler gerekse başka herhangi mazlum bir toplulukla uğraşmak Allah'ın hoşnut olmayacağı bir tavırdır ve günahtır.

15

Yüzlerce defa söyledim, Mehdilik iddiasında bulunursam Allah'ın, meleklerin, insanların laneti üzerime olsun dedim. Ben hoca da değilim. Bu program da din programı değil. Ben Allah'ı çok seviyorum, her yerde, her ortamda Allah'ı anarım.

16

Yaşama sevinçlerini yitirmiş, sevgi ruhlarını kaybetmiş insanların haset dolu açıklamaları sadece kendilerine zarar verir.

17

Yemen'de çocuklar açlıktan şehit oluyorlar. Müslümanların üzerlerindeki sorumluluğu çok iyi düşünmeleri gerekir. Rohingyalı Müslümanları çok vicdansızca eziyorlar. Her yerde açmaza sokulmuş durumdalar. Tüm Müslümanların onlara sahip çıkması gerekir.

18

Yunanistan'la dost olalım. Vizeyi kaldıralım. Krizler, sevgisiz üsluplar yakışmıyor. Kardeş olalım, birlikte güzel yaşayalım.

19

Yol, köprü, baraj yapılması, sanat ve özgürlük olmadığında eksik kalıyor. Tüm sokaklarda sanat olmalı, kadınlara özgürlük olmalı. Sanat ve Kalite bakanlığı kurulması çok önemli bir konudur. Bu, Türkiye'nin konuya verdiği önemi gösterir. Bir adım atılırsa arkası gelir.

20

Yaratılışı savunmak 'ilericiliktir'. Paleontoloji bilimini kullanarak, fosillerin değişmediğini, canlıların evrim geçirmediğini kanıtlıyoruz. Darwin zamanında mikroskoplar çok ilkeldi. Darwin hücre için 'su dolu bir baloncuk' diyordu, oysa hücre şehir gibi çok kompleks bir yapıdadır.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 240
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top