PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 231
1

Yeni dünya düzeni tamamen İslam ahlakının hakim olduğu düzen olacaktır. Bunun dışında bir sistemin hakim olması mümkün değil.

2

Yeni bahar İttihad-ı İslam olacaktır. Hz. Mehdi'nin çıkışı, İsa Mesih'in nüzulu Müslümanlar için gerçek bahardır.

3

YPG Avrupa'ya verdiği mesajda kendisini sözde kadın özgürlüğünü savunan ve bağnazlığa karşı olan bir yapı olarak tanıtıyor. Bu şekilde Avrupa ve Amerika'dan destek alıyorlar. Türkiye çok modern ve özgür olursa bunların bu yalanını da açığa çıkarmış olur.

4

Yecüc ve Mecüc İsa Mesih ve Mehdi'den sonra ortaya çıkacak iki büyük terrorist, anarşist güçtür.

5

Yahudi karşıtlığı samimiyetsiz bir tavırdır ve şeytani bir yaklaşımdır. Gerek Yahudiler, gerek Ermeniler gerekse başka herhangi mazlum bir toplulukla uğraşmak Allah'ın hoşnut olmayacağı bir tavırdır ve günahtır.

6

Yüzlerce defa söyledim, Mehdilik iddiasında bulunursam Allah'ın, meleklerin, insanların laneti üzerime olsun dedim. Ben hoca da değilim. Bu program da din programı değil. Ben Allah'ı çok seviyorum, her yerde, her ortamda Allah'ı anarım.

7

Yaşama sevinçlerini yitirmiş, sevgi ruhlarını kaybetmiş insanların haset dolu açıklamaları sadece kendilerine zarar verir.

8

Yemen'de çocuklar açlıktan şehit oluyorlar. Müslümanların üzerlerindeki sorumluluğu çok iyi düşünmeleri gerekir. Rohingyalı Müslümanları çok vicdansızca eziyorlar. Her yerde açmaza sokulmuş durumdalar. Tüm Müslümanların onlara sahip çıkması gerekir.

9

Yunanistan'la dost olalım. Vizeyi kaldıralım. Krizler, sevgisiz üsluplar yakışmıyor. Kardeş olalım, birlikte güzel yaşayalım.

10

Yol, köprü, baraj yapılması, sanat ve özgürlük olmadığında eksik kalıyor. Tüm sokaklarda sanat olmalı, kadınlara özgürlük olmalı. Sanat ve Kalite bakanlığı kurulması çok önemli bir konudur. Bu, Türkiye'nin konuya verdiği önemi gösterir. Bir adım atılırsa arkası gelir.

11

Yaratılışı savunmak 'ilericiliktir'. Paleontoloji bilimini kullanarak, fosillerin değişmediğini, canlıların evrim geçirmediğini kanıtlıyoruz. Darwin zamanında mikroskoplar çok ilkeldi. Darwin hücre için 'su dolu bir baloncuk' diyordu, oysa hücre şehir gibi çok kompleks bir yapıdadır.

12

Yaşananları eleştirirken küresel güç diye genel bir eleştiri yapmak değil doğrudan İngiliz derin devletinin oyunu olduğunu söylemek önemlidir.

13

Yiğit lakabıyla anılır. Peygamberimiz "Bir mümine deli denilmedikçe imanı kamil olmaz" buyurmuştur.

14

Yeni Anayasa maddelerinde eyalet yapılanmasına kapı açacak hiçbir hüküm olmamalı. Bizim Tayyip Hocam'a güvenimiz tam ancak ileride başka birinin suistimal edebileceği hiçbir madde olmaması gerekir. Kararname ile verilen yetkiler bu açıdan çok önemlidir. Yeni düzenlemede 123. ve 126. maddelerde ileride eyalet sistemine kapı açabilecek hususlar varsa bunlar mutlaka ortadan kaldırılmalıdır.

15

Yaşamış, türü tükenmiş, tüm organları bütün ve mükemmel canlıları ara geçiş formu gibi göstermeye çalışmak bilimsel değildir. Ara fosil denilen şey uzuvları gelişmemiş ya da patolojik oluşmuş canlılara ait fosillerdir. Ancak böyle tek bir fosil bile bulunmamıştır. Şu ana kadar bulunmuş 700 milyona yakın fosil var, bunların hepsi mükemmel tam canlılara ait, hiçbirinde evrimsel patoloji yok.

16

Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi çok tehlikeli bir adım olur. Daha önce denendi nasıl felakete yol açtığı görüldü, yeni denemeye gerek yok.

17

Yalnız kalma korkusu, sonsuzluk elde etme arzusu ile münafıklar evlilik kurumunu bir ızdırap haline çevirirler.

18

Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi PKK'nın alan hakimiyeti kazanmasına sebep oldu. Aynı hataya bir daha düşülmemesi gerekir. Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi Öcalan'ın istediği bir şey. Bunun amacı ismi konulmamış bir ayrı hükümet oluşturulması, federasyon olmasıdır.

19

Yakınma üslubu Müslümana yakışmaz. Müslüman deccaliyetten yakınmaz. İlimle, irfanla, kanunla, hukukla gereken cevabı verir.

20

Yılan gibi sinsice hareket etmek münafıkların önemli alametlerinden biridir. Müslümanların yanına sinsice gelir sinsice giderler.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 231
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top