PKK'ya Çözüm.com

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
21-40 / Toplam: 14628
21

Kuvvet ve onur Allah'ındır. Onuru Allah verir, Allah alır.

22

Ben hiçbir zaman Mehdilik iddasında bulunmadım ve ömrümün sonuna kadar da bulunmayacağım. Hoca, alim de değilim.

23

Türkiye ultramodern olursa, kadınlara özgürlük sağlanırsa, sanata, bilime gereken önemi verirse PKK'ya olan destek de tamamen ortadan kalkar.

24

Suriye'de zulme karışmamış kişilerle bir teknokrat hükümeti kurulsun ve Suriye bölünmeden artık bir çözüm oluşturulsun.

25

Bediüzzaman ile Atatürk iyi arkadaştılar. Aralarındaki konuyu ledün ilmiyle değerlendirmek gerekir. Atatürk, Bediüzzaman'ın değerini bilirdi. Atatürk sahabe dönemi İslamı'nı ve Kuran'ın yeterliliğini savunan, Osmanlı terbiyesiyle yetişmiş kaliteli bir delikanlıdır. İmam Hatip Liselerini, İlahiyat Fakültelerini kuran, on binlerce Kuran'ı Anadolu'ya dağıttıran, Elmalılı Tefsirini yayınlatan Atatürk'tür.

26

Başörtüsüne de dekolteye de saygının eşit olması gerekiyor. Her düşünceden insanı kucaklamak önemlidir.

27

Sayın Devlet Bahçeli’nin hitabeti çok güçlüdür, konuşmaları vatanseverlerin gönlünde ferahlığa vesile olur.

28

Bizim kapıyı açmamızla birlikte İngiliz derin devletine karşı ciddi bir bilinçlenme ve kültürel atak başladı.

29

MHP bir dava partisidir ve fikri her dönemde iktidarda olmuştur. MHP camiası makam derdinde değildir, dava derdindedir.

30

Hulusi Akar Paşa delikanlı yiğit bir insan. 15 Temmuz’da o da zor badirelerden geçti. Vicdansızca üzerine gitmek doğru olmaz.

31

Allah meyvenin içine insanın ihtiyacı olacak kadar mineral, vitamin, protein, yağ, şeker koymuş, bir tek bu bile iman etmek için yeterli.

32

İngiliz derin devleti Kuran Müslümanlığını en büyük tehlike olarak görüyor. Çünkü Kuran Müslümanlığı anlatıldığında tüm dünyanın kabul edeceğini biliyorlar.

33

İslam aleminin birleşmesi farz. İttihadı İslam Allah'ın emri. Namaz gibi oruç gibi farz. Biz de İttihadı İslam için gayret etmekle sorumluyuz.

34

CHP dindarlara sahip çıkma konusunda daha da cesur olsun. Bediüzzaman'a sahip çıkma konusunda güzel bir atak yapıp başlasınlar. CHP'nin önceliği temel ideolojisini değiştirip solun tam sağına geçmek, halkın her kesimini kucaklamak, sahabe dindarlığına sahip çıkmak olmalı.

35

CHP milletimizin tüm fertleri gibi kaliteli bir parti. Üst akıl yani İngiliz derin devletinin partiye kafayı taktığı görülüyor. Sayın Kılıçdaroğlu nezih ve aklı başında bir lider. Bazılarını kullanarak CHP’yi parçalamak istiyorlar. Parti Kılıçdaroğlu çevresinde birleşmeli.

36

İngiliz derin devleti CHP, Ak Parti, MHP tüm partileri bölmek için harekete geçmiş durumda. Milletçe bir ve bütün olmamız çok önemli.

37

İngiliz derin devletinin oyunlarını deşifre ettiğimiz için ve daha da belgelerle deşifre edeceğimizi bildikleri için müthiş panik oldular.

38

İnsanın üzerinden sürekli teğet geçen dev göktaşları, ayağının altında kaynar magma var, çoğu insan bir kez dahi düşünmeden yaşıyor. Bir çok insan dünyaya neden geldiğinden habersiz, boş gözlerle etrafına bakarak yaşıyor. Bu insanları sadece o an yiyecekleri yemek ilgilendiriyor.

39

Dünyaya dikkatlice bakan bir rüya içinde yaşadığını anlar.

40

Müminin cazibesi imanından kaynaklanır. Bakımsız, özensiz kadınlara alıştıkları için güzel, iffetli, klas, bakımlı kadın görünce şaşırıyorlar.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
21-40 / Toplam: 14628
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top